Οι διαιτητές το Σαββατοκύριακο στη Φθιώτιδα(21/10)

diaitisianew1
Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας,  οι διαιτητικές τριάδες που θα διευθύνουν τα παιχνίδια των Τοπικών Πρωταθλημάτων 22 και 23 Οκτωβρίου..
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

7η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο 22-10-2016 ΩΡΑ: 16:00

Αγώνας: ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ ΓΗΠ ΚΑΛΑΠΟΔΙΟΥ ΩΡΑ: 15.00
Διαιτητής: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΔΟΔΟΓΛΟΥ
Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ- ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΓΗΠ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής: ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ- ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ
Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ –ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ
Αγώνας: ΗΡΑΚΛΗΣ /ΑΚΑΔΗΜΙΑ- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ ΓΗΠ ΡΟΔΙΤΣΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ – ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ –ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας: ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
Διαιτητής: ΣΩΣΩΝΗΣ
Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ -ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας: ΣΤΥΛΙΔΑ-ΚΑΛΥΒΙΑ ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ -ΡΟΥΣΚΑΣ
Αγώνας: ΕΝΩΣΗ 2010 – ΟΜΒΡΟΣ 0-3 χ.α
 
6η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο 22-10-2016 ΩΡΑ: 16:00

Αγώνας: ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Αγώνας: ΓΛΥΦΑ –ΔΙΒΡΗ
Διαιτητής: ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Αγώνας: ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ –ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΓΗΠ ΡΑΧΩΝ
Διαιτητής: ΚΟΝΤΟΣ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας: ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ ΩΡΑ 15.00
Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ- ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ
Αγώνας: ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ
Βοηθοί: ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ -ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Αγώνας: ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 2011 -ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
Διαιτητής: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ- ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ

 
1η αγωνιστική ΠΑΙΔΩΝ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας- Σάββατο 22-10-2016 ΩΡΑ: 10:30
Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Α΄- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής: ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Βοηθοί: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

1η αγωνιστική ΝΕΩΝ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 22-10-2016 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008- ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
Διαιτητής: ΔΟΣΚΟΡΗΣ
Αγώνας: ΚΗΦΙΣΟΣ-ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΦΡΑΝΤΖΗ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

 
1η αγωνιστική ΠΑΙΔΩΝ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Κυριακή 23-10-2016 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑΣ
Διαιτητής: ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ
Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ Α΄- ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β΄ ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

 
6η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Κυριακή 23-10-2016 ΩΡΑ: 16:00

Αγώνας: ΡΕΓΚΙΝΙ –ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΖΙΩΓΑΣ-ΡΟΥΣΚΑΣ
Αγώνας: ΣΚΑΡΦΕΙΑ- ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΗΠ ΣΚΑΡΦΕΙΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-ΚΑΚΛΗ
Αγώνας: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ –ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92
Διαιτητής: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ -ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Αγώνας: ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ- ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ
Διαιτητής: ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ -ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής: ΣΤΑΘΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ -ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Αγώνας: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ –ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ ΓΗΠ ΡΟΔΙΤΣΑΣ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ- ΚΟΝΤΟΣ
Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ –ΜΑΛΙΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ
Διαιτητής: ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ
Βοηθοί: ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ -ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτητής: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ- ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ- ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί: ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΦΡΑΝΤΖΗ ΓΗΠ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΠΕΤΕΙΝΟΣ -ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ –ΕΚΚΑΡΑ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΔΟΔΟΓΛΟΥ -ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Αγώνας: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ- ΤΣΟΥΚΑ
Διαιτητής: ΣΩΣΩΝΗΣ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ-ΠΑΠΠΑ
calciolamia.gr