Οι διαιτητές το Σαββατοκύριακο στη Φθιώτιδα


eps

Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας,  οι διαιτητικές τριάδες που θα διευθύνουν τα παιχνίδια των Τοπικών Πρωταθλημάτων 5 και 6 Νοεμβρίου..
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

9η αγωνιστική Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο 5-11-2016 ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας: ΚΑΛΑΠΟΔΙ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Διαιτητής: ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ

Αγώνας: ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΟΝΤΟΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας: ΗΡΑΚΛΗΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ- ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής: ΞΑΡΧΑΣ
Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ- ΡΟΥΣΚΑΣ

Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ -ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
Διαιτητής: ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ -ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ – ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Αγώνας: ΣΤΥΛΙΔΑ- ΟΜΒΡΟΣ
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΑΥΓΕΡΗΣ -ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ

Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ –ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜ

Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ –ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛ- ΠΕΤΕΙΝΟΣ

8η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο 5-11-2016 ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας: ΚΗΦΙΣΟΣ -ΣΚΑΡΦΕΙΑ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί: ΦΡΑΝΤΖΗ – ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ

Αγώνας: ΓΛΥΦΑ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ – ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ -ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ- ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Αγώνας: ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ –ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής: ΣΩΣΩΝΗΣ
Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ -ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΚΑΛΑΜΑΚΙ –ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΓΗΠ ΜΕΞΙΑΤΩΝ
Διαιτητής: ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΖΑΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

3η αγωνιστική ΝΕΩΝ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Σάββατο 5-11-2016 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ
Βοηθοί: ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ -ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3η αγωνιστική ΠΑΙΔΩΝ Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Κυριακή 6-11-2016 ΩΡΑ: 10:30

Αγώνας: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜ
Βοηθοί: ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ -ΡΟΥΣΚΑΣ

8η αγωνιστική Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Κυριακή 6-11-2016 ΩΡΑ: 15:00

Αγώνας: ΡΕΓΚΙΝΙ –ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ- ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Αγώνας: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ –ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΝΤΟΣ
Βοηθοί: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ -ΖΙΩΓΑΣ

Αγώνας: ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ- ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ- ΔΟΔΟΓΛΟΥ

Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ -ΑΥΓΕΡΗΣ

Αγώνας: ΗΡΑΚΛΕΙΑ -ΔΙΒΡΗ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΦΡΑΝΤΖΗ -ΒΕΝΕΤΗΣ

Αγώνας: ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί: ΤΣΙΛΙΚΑ -ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ- ΜΑΛΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΡΟΥΣΚΑΣ-ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΟΥΡΙΟΥ ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ -ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗ

Αγώνας: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ –ΤΣΟΥΚΑ ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΠΑΠΠΑ

Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ -ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ ΓΗΠ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ -ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Αγώνας: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ
Βοηθοί: ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ -ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

calciolamia.gr

 
Διαβάστε περισσότερα: http://www.gkordis.com/2016/11/blog-post_5.html#ixzz4P7mbb2uQ