Κύπελλο Φθιώτιδας: Το αναλυτικό πρόγραμμα της Α’ Φάσης



kipelo

Δείτε αναλυτικά την κλήρωση της 1ης φάσης  για το κύπελλο Ερασιτεχνών Φθιώτιδας. Η 1η αγωνιστική θα πραγματοποοιηθεί στις 8-9/9 η 2η αγωνιστική 15-16/9 και η 3η αγωνιστική 22-23/9:

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΣΤΥΛΙΔΑ
ΡΕΠΟ: ΝΙΚΗ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

2η αγωνιστική
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΝΙΚΗ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΡΕΠΟ: ΣΤΥΛΙΔΑ

3η αγωνιστική
ΣΤΥΛΙΔΑ-ΝΙΚΗ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΡΕΠΟ: ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

3η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ-ΑΕ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

2η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΕ ΚΑΛΥΒΙΩΝ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ

3η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΑΕ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ-ΔΙΒΡΗ
ΡΕΠΟ: ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ

2η αγωνιστική
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ
ΡΕΠΟ: ΔΙΒΡΗ

3η αγωνιστική
ΔΙΒΡΗ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ
ΡΕΠΟ: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ

5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΡΕΠΟ: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

2η αγωνιστική
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
ΡΕΠΟ: ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

3η αγωνιστική
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
ΡΕΠΟ: ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-ΚΗΦΙΣΣΟΣ
ΡΕΠΟ: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

2η αγωνιστική
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
ΡΕΠΟ: ΚΗΦΙΣΣΟΣ

3η αγωνιστική
ΚΗΦΙΣΣΟΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
ΡΕΠΟ: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
ΡΕΠΟ: ΜΑΛΕΣΙΝΑ

2η αγωνιστική
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΡΕΠΟ: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

3η αγωνιστική
ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΡΕΠΟ: ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ

8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΡΕΓΓΙΝΙ-ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΤΑΛΑΝΤΗ

2η αγωνιστική
ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΡΕΠΟ: ΡΕΓΓΙΝΙ

3η αγωνιστική
ΡΕΓΓΙΝΙ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

lamianow.gr

 

Διαβάστε περισσότερα: http://www.gkordis.com/2018/08/blog-post_21.html#ixzz5OnEJJNux