A’, B’ Φθιώτιδας: Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου



A’, B’ Φθιώτιδας: Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου
Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 2-11-2019 ΩΡΑ: 15.00
4η αγωνιστική
  • Αγώνας:   ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ –ΚΑΛΥΒΙΑ   ΓΗΠ Ν. ΚΡΙΚΕΛΛΟΥ
  • Διαιτητής:   ΤΖΟΒΑΡΑΣ
  • Βοηθοί:      ΚΟΜΗΤΗΣ – ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ
  • Αγώνας:         ΜΑΛΕΣΙΝΑ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ   ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
  • Διαιτητής:   ΤΣΙΑΒΟΣ
  • Βοηθοί:          ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ
  • Αγώνας:      ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  • Διαιτητής:   ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
  • Βοηθοί:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ- ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ
  • Αγώνας:       ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ –ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ   ΓΗΠ ΣΤΑΥΡΟΥ  
  • Διαιτητής:     ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • Βοηθοί:         ΧΑΝΗΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ
  • Αγώνας:          ΣΤΥΛΙΔΑ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
  • Διαιτητής:     ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  • Βοηθοί:          ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
  • Αγώνας:   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
  • Διαιτητής:   ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
  • Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 211-2019
4η αγωνιστική
  • Αγώνας:   ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92- ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ  ΓΗΠ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
  • Διαιτητής:   ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
  • Βοηθοί:       ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ- ΖΑΦΕΙΡΗΣ
  • Αγώνας:            ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 
  • Διαιτητής:   ΣΚΟΥΡΑΣ
  • Βοηθοί:          ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
  • Αγώνας:             ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ – ΑΕΝ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
  • Διαιτητής:     ΦΡΑΝΤΖΗ
  • Βοηθοί:         ΚΟΛΟΒΟΣ- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 3-11-2019 ΩΡΑ: 15.00
4η αγωνιστική
  • Αγώνας:                     ΡΕΓΓΙΝΙ –ΚΗΦΙΣΟΣ ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
  • Διαιτητής:   ΤΣΙΑΒΟΣ
  • Βοηθοί:      ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ – ΚΟΜΗΤΗΣ
  • Αγώνας:                     ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ
  • Διαιτητής:   ΓΡΕΣΣΟΣ
  • Βοηθοί:         ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  • Αγώνας:                           ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ -ΚΟΜΝΗΝΟΣ
  • Διαιτητής:   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ
  • Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΚΕΠΠΑ
  • Αγώνας:                           ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ
  • Διαιτητής:   ΣΤΑΣΙΝΟΣ
  • Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ-ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ
  • Αγώνας:   ΤΣΟΥΚΑ-ΓΑΡΔΙΚΙ     ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
  • Διαιτητής:   ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
  • Βοηθοί:         ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ-ΚΟΡΔΗ
  • Αγώνας:                 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ – ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
  • Διαιτητής:   ΧΑΝΗΣ
  • Βοηθοί:      ΒΛΑΧΟΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
  • Αγώνας:           ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ
  • Διαιτητής:   ΚΟΛΟΒΟΣ
  • Βοηθοί:          ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ
  • Αγώνας:   ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • Διαιτητής:   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΙΖΟΣ
  • Βοηθοί:          ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ
  • Αγώνας:                 ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ
  • Διαιτητής:   ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
  • Βοηθοί:         ΜΠΡΕΚΗΣ- ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ
  • Αγώνας:                      ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ
  • Διαιτητής:   ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
  • Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
  • Αγώνας:   ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ- ΔΙΒΡΗ   ΓΗΠ ΕΚΚΑΡΑΣ
  • Διαιτητής:   ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
  • Βοηθοί:         ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ-ΜΑΚΚΑΣ
  • Αγώνας:                          ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ ΓΛΥΦΑ
  • Διαιτητής:   ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
  • Βοηθοί:         ΚΑΚΛΗ-ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ
  • Αγώνας:                    ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ-ΟΜΒΡΟΣ
  • Διαιτητής:   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ
  • Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ- ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ