Στυλίδα 17 Απριλίου 2019: Έγινε η παρουσίαση υποψηφίων της Λαϊκής Συσπείρωσης Δήμου Στυλίδας


Παρουσίαση υποψηφίων

Στην κατάμεστη από κόσμο αίθουσα συνεδριάσεων του Δ.Σ. του Δήμου Στυλίδας, έγινε χθες η παρουσίαση ενός μεγάλου μέρους των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων του συνδυασμού της ”Λαϊκής Συσπείρωσης” της πόλης μας!

Στην συγκέντρωση μίλησε η υποψηφία Δήμαρχος Στυλίδας με την ”Λαϊκή Συσπείρωση”  Ευαγγελία Καρκάνη!

Παρουσίαση υποψηφίων

Χαιρετισμό απηύθυνε και ο Αντώνης Αλεξός υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος με την ”Λαϊκή Συσπείρωση ” για την Περιφέρεια Αν. Στερεάς και Εύβοιας!

Επίσης στην συγκέντρωση παρευρέθηκαν και οι υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι απο την Αν. Φθιώτιδας με την Λαϊκή Συσπείρωση για τη Στερεά, Κώστας Βρυνιώτης, Ντίνος Μπούρχας και Γιώργος Οικονόμου.

Παρουσίαση υποψηφίων
Παρουσίαση υποψηφίων
Παρουσίαση υποψηφίων
Παρουσίαση υποψηφίων
Παρουσίαση υποψηφίων
Παρουσίαση υποψηφίων

Ακολουθούν τα ονόματα των υποψηφίων  που ανακοινώθηκαν απο την υποψήφια Δήμαρχο Ευαγγελία Καρκάνη !

ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΚΑΝΗ

Απόφοιτος των σχολών PASTER και του ΤΕΙ Λάρισας  Τεχνολόγος Ιατρικών εργαστηρίων και εργαζόμενη στο Κέντρο Υγείας Στυλίδας ως βοηθός μικροβιολόγου.

Πρώτα ονόματα που θα στελεχώσουν το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού μας.

  1. ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ — ΙΔ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ –ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
  3. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ — ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ
  4. ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ — ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΧΗΜΙΚΟΣ
  5. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ– ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
  6. ΚΑΡΑΠΕΤΣΑ -ΠΑΜΠΟΥΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΟΙΚΙΑΚΑ
  7. ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ– ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ
  8. ΚΑΡΑΠΛΙΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ — ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΠΑΚΟ
  9. ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΤΥΠΟΥ& ΧΑΡΤΟΥ, ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΥ ΣΤΥΛΙΔΑΣ
  10. ΚΑΤΣΑΡΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ– ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΧΗΜΙΚΟΣ
  11. ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ — ΑΓΡΟΤΗΣ
  12. ΚΟΥΣΒΑΝΤΕΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ– ΟΙΚΙΑΚΑ
  13. ΛΑΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ — ΣΥΝΤΑ/ΧΟΣ ΕΜΠΟΡΟΣ
  14. ΛΑΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ–  ΕΜΠΟΡΟΣ ΑΝΤ/ΤΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
  15. ΛΑΙΝΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ — ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΞΥΛΟΥΡΓΟΣ
  16. ΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ — ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  17. ΜΑΝΟΥ  ΜΑΡΙΑΝΘΗ — ΟΙΚΙΑΚΑ
  18. ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ — ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ
  19. ΜΑΡΟΥΛΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ– ΑΓΡΟΤΗΣ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ
  20.  ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΑΓΡ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  21. ΜΠΟΥΡΧΑ  ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ– ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΣΧΟΛΗΣ Δ/ΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
  22. ΝΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ — ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  23. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ– ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΚΛΩΣΤΟΥΦΑΝΤΟΥΡΓΟΣ
  24. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ– ΑΓΡΟΤΗΣ ΣΥΝΤ/ΧΟΣ – ΚΛΩΣΤΟΥΦΑΝΤΟΥΡΓΟΣ
  25. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ– ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ – ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΙΚΑ
  26. ΠΑΛΙΟΥΡΑ -ΜΠΑΚΑΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ — ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ
  27. ΠΑΧΗ ΜΠΟΥΡΧΑ ΑΣΠΑΣΙΑ– ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ
  28. ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ– ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ
  29. ΣΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ– ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΞΥΛΟΥΡΓΟΣ
  30. ΣΤΙΓΚΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ– ΟΣΤΡΑΚΟΚΑΛΙΕΡΓΗΤΗΣ
  31. ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ– ΣΥΝΤΧΟΣ ΟΓΑ
  32. ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ — ΟΙΚΙΑΚΑ
  33. ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ –ΑΓΡΟΤΗΣ
  34. ΣΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ  –ΙΔ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  35. ΣΥΡΟΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ — ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ
  36. ΤΖΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ –ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ
  37. ΤΣΑΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ –ΑΓΡΟΤΗΣ
  38. ΤΣΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ — ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΕΡΤ
  39. ΤΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ — ΑΓΡΟΤΗΣ
  40. ΤΣΑΡΟΥ ΖΩΗ   –ΟΙΚΙΑΚΑ
  41. ΦΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ    — ΟΙΚΙΑΚΑ
  42. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΚΑ  –ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΣ