ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΥ – ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑΣ – ΟΛΟ ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ



ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΥ

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε ότι σήμερα κατατέθηκε το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού μας “Ενωμένη Ανατολική Φθιώτιδα”.

Επτά νέες προσθήκες συμπλήρωσαν το ψηφοδέλτιο μας

Τα νέα άτομα είναι : 

1. Κατσαδούρας Γεώργιος
2. Κουτσή-Καναπίτσα Μαρία
3. Κυρίτσης Ιωάννης
4. Μπερτσιμάς Απόστολος
5. Μπερτσιμά Ελένη
6. Στεργίου Θεόδωρος
7. Χειλά- Δούκα Αλεξάνδρα

Ακολουθεί το πλήρες ψηφοδέλτιο:

Ι. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 

(Υποψήφια Δήμαρχος)

ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΙΙ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ (ΣΥΝΟΛΟ 41)

II-1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΧΙΝΑΙΩΝ (ΣΥΝ. 12)


ΕΠΙΘΕΤΟ            ΟΝΟΜΑ                        ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ 

1. ΑΞΙΩΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΓΚΕΛΥ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

2. ΖΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3. ΚΑΝΑΠΙΤΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΚΟΡΜΑΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. ΜΠΕΡΤΣΙΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΜΠΟΥΡΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

8. ΠΑΝΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

9. ΠΑΠΑΔΗΣ-ΨΥΛΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10. ΣΚΙΑΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΡΑΓΚΟΥ

12. ΧΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

II-2. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ (ΣΥΝ. 9) 

ΕΠΙΘΕΤΟ             ΟΝΟΜΑ                  ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ 

13. ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

15. ΔΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

16. ΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

17. ΚΑΛΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

18. ΜΑΛΙΣΣΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

19. ΜΠΛΑΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

20. ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

21. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ (ΡΙΚΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

II-3. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΥΛΙΔΑΣ (ΣΥΝ. 20) 

ΕΠΙΘΕΤΟ           ΟΝΟΜΑ              ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ 

22. ΑΔΑΜ ΜΑΡΘΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

23. ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

24. ΑΡΕΚΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

25. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΤΑΝΤΙΝΟΥ

26. ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

27. ΔΙΒΡΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

28. ΖΑΓΑΡΙΩΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

29. ΖΑΓΚΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ

30. ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

31. ΛΟΥΙΖΟΥ ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

32. ΛΥΡΙΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

33. ΜΕΓΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

34. ΜΠΕΛΤΕΓΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

35. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

36. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ

37. ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

38. ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

39. ΦΟΥΝΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

40. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

41. ΨΑΡΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΙΙΙ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ 


III.-1. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ (ΣΥΝ. 5) 

ΕΠΙΘΕΤΟ           ΟΝΟΜΑ            ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

  1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  2. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ
  3. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  4. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
  5. ΡΑΠΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ

III.-2. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΧΛΑΔΙΟΥ (ΣΥΝ. 7) 

ΕΠΙΘΕΤΟ            ΟΝΟΜΑ                ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

  1. ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΟΥ ΜΑΛΕΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΛΙΑΓΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΜΠΑΡΜΠΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΣΤΑΥΡΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΠΕΠΠΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΒΙΚΤΩΡ
  5. ΣΤΑΘΕΛΑΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΦΑΣΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

III.-3. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΧΙΝΟΥ (ΣΥΝ. 5) 

ΕΠΙΘΕΤΟ       ΟΝΟΜΑ            ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

  1. ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΖΗΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

III.-4. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥ (ΣΥΝ. 5) 

ΕΠΙΘΕΤΟ            ΟΝΟΜΑ             ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

  1. ΔΕΛΗΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΠΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  3. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΑΝΤΩΝΟΓΕΩΡΓΟΥ ΑΡΧΟΝΤΩ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  4. ΜΠΕΡΤΣΙΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΧΑΡΜΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

III.-5. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ (ΣΥΝ. 6) 

ΕΠΙΘΕΤΟ          ΟΝΟΜΑ               ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ 

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
3. ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
4. ΠΛΑΣΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
5. ΣΤΑΘΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΤΣΑΛΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

III.-6. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΧΩΝ (ΣΥΝ. 5) 

ΕΠΙΘΕΤΟ            ΟΝΟΜΑ                 ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

  1. ΒΟΡΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  3. ΜΙΧΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
  5. ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

III.-7. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΡΤΙΑΣ (ΣΥΝ. 5) 

ΕΠΙΘΕΤΟ         ΟΝΟΜΑ                ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

  1. ΚΟΥΤΣΗ ΚΑΝΑΠΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΜΠΕΡΤΣΙΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΧΕΙΛΑ ΔΟΥΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

III.-8. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΥΛΙΔΑΣ (ΣΥΝ. 11) 

ΕΠΙΘΕΤΟ       ΟΝΟΜΑ          ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

  1. ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΓΑΚΗ ΒΛΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΔΡΟΣΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΚΑΡΚΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΜΑΝΩΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΡΑΠΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  8. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  11. ΦΥΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ