Οι Σταυροί στις Κοινότητες του Δήμου Στυλίδας



 

stilida

Δείτε αναλυτικά όλους τους σταυρούς που πήραν οι υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι σε όλες τις Κοινότητες του Δήμου Στυλίδας.
Η καταμέτρηση έχει σχεδόν ολοκληρωθεί αφού μέχρι στιγμής έχουν καταχωρηθεί στο σύστημα τα 30 από τα 32 Εκλογικά Τμήματα.

α/α Υποψήφιος Σταυροί
ΔΗΜ.ΚΟΙΝ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΕΔΡΑ ΔΗΜΟΥ
1 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΔΗΜ.ΚΟΙΝ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΕΔΡΑ ΔΗΜΟΥ
426
2 ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΔΗΜ.ΚΟΙΝ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΕΔΡΑ ΔΗΜΟΥ
409
3 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΔΗΜ.ΚΟΙΝ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΕΔΡΑ ΔΗΜΟΥ
330
4 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΔΗΜ.ΚΟΙΝ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΕΔΡΑ ΔΗΜΟΥ
213
5 ΜΑΝΩΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΔΗΜ.ΚΟΙΝ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΕΔΡΑ ΔΗΜΟΥ
206
6 ΜΗΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΔΗΜ.ΚΟΙΝ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΕΔΡΑ ΔΗΜΟΥ
206
7 ΔΡΟΣΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΔΗΜ.ΚΟΙΝ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΕΔΡΑ ΔΗΜΟΥ
203
8 ΚΑΡΚΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΔΗΜ.ΚΟΙΝ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΕΔΡΑ ΔΗΜΟΥ
174
9 ΜΠΕΛΤΕΓΡΗ – ΤΣΕΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΔΗΜ.ΚΟΙΝ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΕΔΡΑ ΔΗΜΟΥ
168
10 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΔΗΜ.ΚΟΙΝ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΕΔΡΑ ΔΗΜΟΥ
159
11 ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΔΗΜ.ΚΟΙΝ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΕΔΡΑ ΔΗΜΟΥ
152
12 ΜΙΔΟΥΧΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΔΗΜ.ΚΟΙΝ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΕΔΡΑ ΔΗΜΟΥ
152
13 ΣΑΛΙΒΕΣΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΔΗΜ.ΚΟΙΝ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΕΔΡΑ ΔΗΜΟΥ
151
14 ΓΑΚΗ – ΒΛΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΔΗΜ.ΚΟΙΝ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΕΔΡΑ ΔΗΜΟΥ
121
15 ΑΝΑΛΥΤΗ – ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΕΛΠΙΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΔΗΜ.ΚΟΙΝ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΕΔΡΑ ΔΗΜΟΥ
118
16 ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑ – ΜΠΙΚΟΥ ΞΑΝΘΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΔΗΜ.ΚΟΙΝ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΕΔΡΑ ΔΗΜΟΥ
111
17 ΦΥΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΔΗΜ.ΚΟΙΝ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΕΔΡΑ ΔΗΜΟΥ
104
18 ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΔΗΜ.ΚΟΙΝ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΕΔΡΑ ΔΗΜΟΥ
76
19 ΔΟΥΔΟΥΜΗ – ΚΑΡΑΝΤΑΘΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΔΗΜ.ΚΟΙΝ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΕΔΡΑ ΔΗΜΟΥ
57
20 ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΔΗΜ.ΚΟΙΝ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΕΔΡΑ ΔΗΜΟΥ
57
21 ΡΑΠΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΔΗΜ.ΚΟΙΝ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ-ΕΔΡΑ ΔΗΜΟΥ
42
Σύνολο 3.635
ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ- ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ
116
2 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
73
3 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
49
4 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
34
5 ΤΣΟΥΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ- ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ
30
6 ΑΡΙΦΗ ΕΛΟΝΑ του ΤΖΕΜΙΛ
ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ- ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ
25
7 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
23
8 ΚΑΡΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
23
9 ΚΑΠΠΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ- ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ
16
10 ΤΣΟΥΜΑ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
15
11 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
12
12 ΚΟΥΡΤΙΑΝ ΑΝΖΕΛ του ΜΠΟΓΟΥ
ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ- ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ
6
13 ΡΑΠΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
5
14 ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
5
15 ΖΟΥΜΠΕΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
1
Σύνολο 433
ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΝΥΔΡΟΥ
1 ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΑΝΥΔΡΟΥ
79
2 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΑΝΥΔΡΟΥ
75
Σύνολο 154
ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΥΛΑΚΙΟΥ
1 ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ…
238
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ…
163
3 ΜΠΕΣΣΑ ΞΑΝΘΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ…
86
4 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ…
79
5 ΚΟΥΤΣΑΜΠΑΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ…
11
Σύνολο 577
ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΙΝΟΥ
1 ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΙΝΟΥ
147
2 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΙΝΟΥ
142
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΙΝΟΥ
79
4 ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΙΝΟΥ
69
5 ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΙΝΟΥ
59
6 ΚΟΥΤΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΙΝΟΥ
45
7 ΠΟΛΥΖΟΥ-ΚΟΜΜΑΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΛΕΑΝΘΗ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΙΝΟΥ
38
8 ΖΗΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΙΝΟΥ
26
9 ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΙΝΟΥ
24
10 ΑΓΓΕΛΟΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΙΝΟΥ
22
11 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΑΒΡΙΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΙΝΟΥ
11
12 ΜΗΤΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΙΝΟΥ
8
13 ΜΑΥΡΑΓΑΝΝΗ-ΠΑΠΑΗΡΑΚΛΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΙΝΟΥ
6
14 ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ-ΑΝΝΑ (ΖΕΝΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΙΝΟΥ
2
15 ΧΑΣΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΙΝΟΥ
2
16 ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΙΝΟΥ
0
Σύνολο 680
ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΛΑΔΙΟΥ
1 ΣΤΑΘΕΛΑΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΛΑΔΙΟΥ
105
2 ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΛΑΔΙΟΥ
103
3 ΦΑΣΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΛΑΔΙΟΥ
69
4 ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΟΥ – ΜΑΛΕΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΛΑΔΙΟΥ
26
5 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΛΑΔΙΟΥ
26
6 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΛΑΔΙΟΥ
21
7 ΠΕΠΠΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΒΙΚΤΩΡ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΛΑΔΙΟΥ
19
8 ΜΠΑΡΜΠΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΣΤΑΥΡΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΛΑΔΙΟΥ
16
9 ΛΙΑΓΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΛΑΔΙΟΥ
12
10 ΜΠΑΜΠΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΛΑΔΙΟΥ
4
11 ΜΙΓΚΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΛΑΔΙΟΥ
0
12 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΑΧΛΑΔΙΟΥ
0
Σύνολο 401
ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
1 ΜΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
98
2 ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
68
Σύνολο 166
ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΓΛΥΦΑΣ
1 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
ΓΛΥΦΑ- ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
72
2 ΖΑΡΓΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΖΗΣΗ
ΓΛΥΦΑ- ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
36
3 ΤΣΙΛΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΓΛΥΦΑΣ
32
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΓΛΥΦΑΣ
25
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΛΥΦΑ- ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
22
6 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΓΛΥΦΑ- ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
19
7 ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΓΛΥΦΑ- ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
18
8 ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
ΓΛΥΦΑ- ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
15
9 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΓΛΥΦΑ- ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
14
10 ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΓΛΥΦΑΣ
13
11 ΜΠΟΛΤΕΤΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΓΛΥΦΑΣ
10
12 ΝΕΡΟΥΣΚΑ ΝΙΝΑ του ΛΕΩΝΙΝΤ
ΓΛΥΦΑ- ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
7
13 ΠΑΡΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΓΛΥΦΑΣ
6
14 ΚΟΥΤΡΑΣ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΓΛΥΦΑΣ
4
Σύνολο 293
ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥ
1 ΧΑΡΜΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥ
156
2 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΑΝΤΩΝΟΓΕΩΡΓΟΥ ΑΡΧΟΝΤΩ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥ
95
3 ΚΑΠΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥ
81
4 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥ
74
5 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥ
73
6 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΟΣΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥ
36
7 ΔΕΛΗΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥ
18
8 ΖΩΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥ
16
9 ΤΣΟΓΚΑ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥ
8
10 ΖΩΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥ
3
Σύνολο 560
ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΛΟΓΓΙΤΣΙΟΥ
1 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΛΟΓΓΙΤΣΙΟΥ
50
2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΛΟΓΓΙΤΣΙΟΥ
29
3 ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΛΟΓΓΙΤΣΙΟΥ
29
Σύνολο 108
ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΜΥΛΩΝ
1 ΜΑΝΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΓΛΥΦΑΣ
87
2 ΛΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΓΛΥΦΑΣ
61
3 ΜΑΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ συζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΓΛΥΦΑΣ
60
4 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΜΥΛΩΝ
59
5 ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΜΥΛΩΝ
44
6 ΦΑΛΚΟΥ ΣΕΡΑΪΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΜΥΛΩΝ
41
7 ΚΟΥΣΒΑΝΤΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΓΛΥΦΑΣ
34
8 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΗ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΓΛΥΦΑΣ
29
9 ΔΑΜΑΣΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΜΥΛΩΝ
7
10 ΚΟΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΜΥΛΩΝ
2
Σύνολο 424
ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΝΕΑΣ ΣΠΑΡΤΙΑΣ
1 ΧΕΙΛΑ – ΔΟΥΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΝΕΑΣ ΣΠΑΡΤΙΑΣ
94
2 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΝΕΑΣ ΣΠΑΡΤΙΑΣ
68
3 ΚΟΥΤΣΗ – ΚΑΝΑΠΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΝΕΑΣ ΣΠΑΡΤΙΑΣ
56
4 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΝΕΑΣ ΣΠΑΡΤΙΑΣ
46
5 ΣΤΑΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΝΕΑΣ ΣΠΑΡΤΙΑΣ
39
6 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΝΕΑΣ ΣΠΑΡΤΙΑΣ
17
7 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΝΕΑΣ ΣΠΑΡΤΙΑΣ
14
8 ΜΠΑΚΑΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΝΕΑΣ ΣΠΑΡΤΙΑΣ
11
9 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΝΕΑΣ ΣΠΑΡΤΙΑΣ
10
10 ΚΑΛΑΡΙΤΗ- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΝΕΑΣ ΣΠΑΡΤΙΑΣ
3
Σύνολο 358
ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΝΕΡΑΙΔΑΣ
1 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΝΕΡΑΙΔΑΣ
64
2 ΜΠΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΝΕΡΑΙΔΑΣ
56
3 ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΝΕΡΑΙΔΑΣ
32
Σύνολο 152
ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΠΑΛΑΙΟΚΕΡΑΣΙΑΣ
1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΠΑΛΑΙΟΚΕΡΑΣΙΑΣ
166
2 ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΠΑΛΑΙΟΚΕΡΑΣΙΑΣ
60
3 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΠΑΛΑΙΟΚΕΡΑΣΙΑΣ
55
Σύνολο 281
ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ
1 ΜΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ
210
2 ΜΑΝΤΑΦΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ
198
3 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ – ΤΣΑΛΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ
176
4 ΖΩΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ
157
5 ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ
116
6 ΚΥΡΙΑΚΟΥ – ΠΑΠΑΛΕΞΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ
116
7 ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ
88
8 ΣΤΑΘΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ
76
9 ΚΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ
66
10 ΠΛΑΣΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ
40
11 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ
20
Σύνολο 1.263
ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΡΑΧΩΝ
1 ΜΙΧΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΡΑΧΩΝ
241
2 ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΡΑΧΩΝ
184
3 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΡΑΧΩΝ
94
4 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ – ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΡΑΧΩΝ
69
5 ΚΑΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΡΑΧΩΝ
61
6 ΚΑΡΒΟΥΝΗ- ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΡΑΧΩΝ
59
7 ΚΟΛΙΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΡΑΧΩΝ
56
8 ΚΑΡΑΠΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΡΑΧΩΝ
48
9 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΡΑΧΩΝ
45
10 ΦΑΡΔΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΡΑΧΩΝ
42
11 ΖΑΟΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΛΑΪΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΡΑΧΩΝ
41
12 ΤΣΑΝΤΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΡΑΧΩΝ
35
13 ΒΟΡΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΡΑΧΩΝ
26
14 ΚΑΠΕΝΕΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΡΑΧΩΝ
22
15 ΚΟΡΔΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΕΤΡΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΡΑΧΩΝ
12
16 ΑΡΜΟΥΤΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΡΑΧΩΝ
8
Σύνολο 1.043
ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΣΠΑΡΤΙΑΣ
1 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΣΠΑΡΤΙΑΣ
89
2 ΜΠΑΚΑΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΣΠΑΡΤΙΑΣ
73
3 ΧΕΙΛΑ – ΔΟΥΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΣΠΑΡΤΙΑΣ
42
4 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΣΠΑΡΤΙΑΣ
27
5 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΣΠΑΡΤΙΑΣ
19
6 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΣΠΑΡΤΙΑΣ
17
7 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΣΠΑΡΤΙΑΣ
14
8 ΚΟΥΤΣΗ – ΚΑΝΑΠΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΣΠΑΡΤΙΑΣ
11
9 ΣΤΑΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΣΠΑΡΤΙΑΣ
5
10 ΚΑΛΑΡΙΤΗ- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
μαζί ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΠ.ΚΟΙΝ. ΣΠΑΡΤΙΑΣ
3
Σύνολο 300

lamiareport.gr