Αυτό είναι το ψηφοδέλτιο του ΣΥΡΙΖΑ στη Φθιώτιδα

ψηφοδέλτιο του ΣΥΡΙΖΑ στη Φθιώτιδα

Ποιες είναι οι γυναίκες που πλαισιώνουν τους τέσσερις βουλευτές. Όλα τα ονόματα.

Μετά τις υποψηφιότητες στην Αττική από την Πολιτική Γραμματεία του ΣΥΡΙΖΑ δόθηκαν στη δημοσιότητα όλα τα ονόματα που συνθέτουν τα ψηφοδέλτια της Περιφέρειας.

Για τη Φθιώτιδα, το ενδιαφέρον περιοριζόταν στο ποιες γυναίκες θα πλαισιώσουν τους τέσσερις εν ενεργεία βουλευτές προκειμένου να τηρήσουν και την ποσόστωση.

Έτσι λοιπόν το ψηφοδέλτιο του ΣΥΡΙΖΑ – προοδευτική Συμμαχία στη Φθιώτιδα έχει ως εξής:

  • ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΝΔΥΛΙΑ
  • ΒΕΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  • ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  • ΜΗΛΙΩΡΙΤΣΑ ΗΛΕΚΤΡΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  • ΜΙΧΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  • ΜΩΡΙΚΗ ΜΥΡΤΩ
  • ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΚΑΝΗ: ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΗΣ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΣΤΥΛΙΔΑΣ


ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΚΑΝΗ

ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΗΣ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

 

Καρκάνη Ευαγγελία του Νικολάου Υποψήφια Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια (Α) ΕΧΙΝΑΙΩΝ

  1. Ζαρκαδούλας Κωνσταντίνος του Χρήστου
  2. Καλαμπόκης Ευθύμιος του Ευαγγέλου
  3. Κεραμμύδας Χρήστος του Γεωργίου
  4. Κουσβαντέλου Καλλιόπη του Χρήστου
  5. Λιανός Δημήτριος του Βασιλείου
  6. Μιχαλούδη Αικατερίνη του Ευαγγέλου
  7. Νικολάου Αικατερίνη του Δημητρίου
  8. Νικολάου Γεώργιος του Θωμά
  9. Παπαδημητρίου Μαρία του Δημητρίου
  10. Στουγιάννη Μαρία του Αλεξάνδρου
  11. Στουρνάρας Δημήτριος του Ιωάννου
  12. Τσάμης Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνος

Εκλογική Περιφέρεια (Β) ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ

  1. Γιαννακόπουλος Ιωάννης του Αθανασίου
  2. Γραβάνη Αργυρώ του Γεωργίου
  3. Ζώτος Δημήτριος του Γεωργίου
  4. Καραγεώργος Αθανάσιος του Κωνσταντίνου
  5. Κατσαρού Κωνσταντία του Πολυμέρου
  6. Μαντζαβίνος Ιωάννης του Τριαντάφυλλου
  7. Μαρούλης Ιωάννης του Κωνσταντίνου
  8. Ντίνος Κίμων του Αθανασίου
  9. Πολύμερου Αικατερίνη του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια (Γ) ΣΤΥΛΙΔΑΣ

  1. Ευσταθίου (Κυριακίδης) Δημήτριος του Ιωάννη
  2. Καραπέτσα-Παμπουκάκη Ευαγγελία του Οδυσσέα
  3. Καραπέτσας Αναστάσιος του Γεωργίου
  4. Καραπλιός Βασίλειος του Αποστόλου
  5. Λαΐνας Απόστολος του Ιωάννου
  6. Λαΐνας Ευάγγελος του Αποστόλου
  7. Μπακαλού Βασιλική του Ταξιάρχη
  8. Μπούρχα Ασπασία του Βασιλείου
  9. Οικονόμου Χρήστος του Νικολάου
  10. Στίγκας Ευάγγελος του Δημητρίου
  11. Στουγιάννη-Χασίση Ελευθερία του Νικολάου
  12. Σύρου Μαρία του Πλουτάρχου
  13. Τζανής Αλέξανδρος του Ευαγγέλου
  14. Τσανής Τριαντάφυλλος του Κωνσταντίνου
  15. Τσαρού Ζωή του Παναγιώτη
  16. Φωτάκη Ελένη του Νικολάου
  17. Χριστοπούλου Αλεξάνδρα (Αλέκα) του Ευθυμίου

Η ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΤΗΣ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ

 

 

Η Αλεξάνδρα Βεντούρη – Νασοπούλου κατέθεσε το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού της ” Πρόοδος” – Όλα τα ονόματα!


Αλεξάνδρα Βεντούρη - Νασοπούλου
Αλεξάνδρα Βεντούρη – Νασοπούλου

Η υποψήφια Δήμαρχος Στυλίδας Αλεξάνδρα Βεντούρη – Νασοπούλου κατέθεσε το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού της ” Πρόοδος”

Δείτε όλους τους υποψηφίους του συνδυασμού “Πρόοδος”

1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΧΙΝΑΙΩΝ

Α/Α Επώνυμο – Όνομα – Όνομα Πατρός

1 Αναγνωστόπουλος Σωτήριος Νικόλαος
2 Γερονίκου-Μαντζίκου Αικατερίνη Δημήτριος
3 Ζουγανέλης Γεώργιος Αντώνιος
4 Καρανάσιου Παρασκευή Γεώργιος
5 Μπερτσιμά Ευαγγελία Απόστολος
6 Μπερτσιμάς Χρήστος Γεώργιος
7 Νασόπουλος Κωνσταντίνος Ιωάννης
8 Νταλή-Τσιλοφύτη Ελένη Ιωάννης
9 Ντούρας Χρυσοβαλάντης Ιωάννης
10 Παπαηρακλής Σταύρος Ανάργυρος
11 Τσαμπουκλής Ιωάννης Βασίλειος
12 Φασόλας Αθανάσιος Αντώνιος

2. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ

Α/Α Επώνυμο – Όνομα – Όνομα Πατρός

1 Αγιαμαρνιώτη Βασιλική Ιωάννης
2 Βαλωμένος Ευάγγελος Δημήτριος
3 Γκρίζη Δέσποινα συζ. Αποστόλου
4 Ζωγραφάκης Σταύρος Περικλής
5 Καραπαπά Χαρίκλεια (Κατσαρού) Αναστάσιος
6 Καρβούνης Ιωάννης Γεώργιος
7 Κούμανου Χαρίκλεια Γεώργιος
8 Τσεκούρα Μαριάννα Ιωάννης

3. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Α/Α Επώνυμο – Όνομα – Όνομα Πατρός

1 Αλεξανδρή-Παπαδοπούλου Αικατερίνη Σπυρίδων
2 Γεροδήμος Ιωάννης Δημήτριος
3 Ζησίμου Χρυσούλα (Χρύσα) Αθανάσιος
4 Ζυγούλη Αναστασία Κωνσταντίνος
5 Κακαβελάκης Νικόλαος Δημήτριος
6 Καναπίτσας Ιωάννης Νικόλαος
7 Κεραμμύδας Γεώργιος Κωνσταντίνος
8 Κόλλιας Χρόνης Αθανάσιος
9 Κρόκος Ευστάθιος Κωνσταντίνος
10 Μαστραπά Ευαγγελία Γεώργιος
11 Μέτου-Στέκα Μαριάνθη Βασίλειος
12 Μπακαλός Γεώργιος Βασίλειος
13 Μπακαλού Αναστασία Γεώργιος
14 Μπαμπαούσης Ευστράτιος Γιακουμής
15 Μπράτσης Ιωάννης Ηλίας
16 Νταλαρίζου Αλεξάνδρα Δημήτριος
17 Ξενοκώστα Ελένη Βάιος
18 Σγατζούρης Γεώργιος Αθανάσιος
19 Φλέγγας Δημήτριος Αναστάσιος
20 Ψύλλος Σωτήριος Γεώργιος

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΧΙΝΟΥ ( Δ.Ε. ΕΧΙΝΑΙΩΝ )

Α/Α Επώνυμο – Όνομα – Όνομα Πατρός

1 Αποστολοπούλου-Γαβρίλη Ελένη Κωνσταντίνος
2 Μαυραγάννη-Παπαηρακλή Βενετία Παύλος
3 Μήτσου Αθανάσιος Κωνσταντίνος
4 Νασοπούλου-Μπλούνα Ζωή-Άννα (Ζένια) Κωνσταντίνος
5 Παρδάλης Βασίλειος Νικόλαος
6 Χασιώτη Αικατερίνη Ευάγγελος

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΛΩΝ ( Δ.Ε. ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ )

Α/Α Επώνυμο – Όνομα – Όνομα Πατρός

1 Γκαραγκούνης Χρήστος Δημήτριος
2 Δαμάσκου Ιωάννα-Άννα Παναγιώτης
3 Κόρκου Κωνσταντία Γεώργιος
4 Παπαβασιλείου Γεώργιος Ευστάθιος
5 Φάλκου Σεράινα Αθανάσιος

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΧΩΝ ( Δ.Ε. ΕΧΙΝΑΙΩΝ )

Α/Α Επώνυμο – Όνομα – Όνομα Πατρός

1 Ζαούτη Αναστασία (Λαϊνα) Νικόλαος
2 Καπενέκα Μαρία Ιάκωβος
3 Κασαράς Κωνσταντίνος Χαράλαμπος
4 Κολιάτος Γεώργιος Σεραφείμ
5 Κορδώνη Παναγιώτα Πέτρος
6 Μαρκάκης Νικόλαος Γεώργιος